Naprawimy Twój Komputer w 48 Godzin Lub Dostaniesz Rabat 50%

Czy można dać większą gwarancję na szybkość i staranność dokonania naprawy?
To nam najbardziej zależy na tym abyś nie dostał rabatu.

Nigdy Nie Utracisz Swoich Danych

Zawsze wykonujemy pełną archiwizację danych Twojego komputera, tak abyśmy mieli pewność, że nic im się nie stanie podczas czynności serwisowych.

Wyczyścimy Twój Komputer

Wewnątrz: używając specjalnego kompresora bezolejowego.
Na zewnątrz: używając pianek czyszczących do plastików.
Jak to mawiał Alfred Nobel: "... Największym wrogiem elektroniki są złe zestyki..."

Pamiętaj, że ponad 60 procent uszkodzeń powstaje z winy kurzu i brudu wewnątrz obudowy.
Nie dopuść do tego i przynajmniej raz na pół roku oczyść wnętrze komputera z kurzu.

Usuniemy Szkodniki

Używając najnowszych programów antywirusowych przeszukamy Twój komputer pod kątem wirusów, trojanów, spyware, adware, rootkitów i innych niebezpiecznych szkodników, które mogą wpływać na jego nieprawidłową pracę. Usuniemy z niego także nadmiary nagromadzony plików tymczasowych, oraz wykonamy niezbędne aktualizacje bezpieczeństwa systemu operacyjnego.

To Co Uszkodzone Wymienimy Od Ręki

Zakupione u nas komponenty komputera, które ulegną uszkodzeniu wymienimy na nowe od ręki. Jeśli nie posiadamy nowych zaproponujemy Ci podobne o tej samej użyteczności. Jeśli i to będzie niemożliwe, zaproponujemy Ci wypożyczenie sprzętu zastępczego na czas naprawy.

Zawieziemy Twój Komputer Do Serwisu Bezpłatnie

Jeśli sam nie możesz dostarczyć do nas "pacjenta" to bardzo szybko zabierzemy od Ciebie komputer do naszego serwisu BEZPŁATNIE ZA DARMO zrobimy to jeśli Twoje miejsce zamieszkania to Ursus / Włochy / Michałowice / Ochota. Jeśli mieszkasz trochę dalej (czyli ponad 10km od Ursusa) to zapłacisz tylko 2 zł za 1 km.

Godziny Pracy , Zgłoszenia, Faktury, gwarancje

Pracujemy od godzin 9:00 do 18:00 każdego dnia roboczego roboczego- sekcja wyjazdowa. Serwis na miejscu czynny jest w godzinach 10:00 - 18:00 w dni powszednie. W soboty i niedziele nie pracujemy. Zgłoszeń serwisowych można dokonywać:
  • telefonicznie pod telefonami firmowymi
  • poprzez maila: serwis@mrnet.pl
Na wszystkie wystawiamy faktury VAT.

Stała obsługa firm i instytucji

Prowadzimy także kompleksową obsługę firm i instytucji na umowy serwisowe (nadzór informatyczny), czyli tzw. Outsourcing informatyczny. Możemy Ci zaoferować bardzo warunki współpracy: szybki czas reakcji, sprzęt zastępczy na czas naprawy, pomoc zdalną.

Aby zapoznać się dokładniej z usługami dla firm zapraszamy na naszą stronę firmową.

Nie czekaj, jeśli masz problem z komputerami dzwoń do nas już teraz !!!


© 2010 by naprawykomputerow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt oraz realizacja MRNET Komputery | bezpieczeństwo zapewnia bezpiecznapoczta.net | blog IT dla firm blog.mrnet.pl |
HIGH potential www.highpotential.pl |